Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
237 244 €
464 008.93 лв.

(2 157 €, 4 218.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:12 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 106 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
7-ми от 12
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Holding Group Real Estate предлага южен тристаен апартамент в престижен затворен комплекс перфектен както за семеен дом, така и за сигурна инвестиция с висока доходност.
Имотът е с площ от 110,04 кв.м, разположен на 7-ми етаж от 12, с нескриваема панорама към морето, града, Варненския залив и нос Галата гледка, която носи спокойствие и добавя реална стойност към имота.
Идеален за живеене:
Просторна и светла дневна 31 кв.м
Две комфортни спални 15 кв.м и 12 кв.м
Функционално разпределение, създаващо уют и удобство за цялото семейство
Затворен комплекс със сигурност, спокойствие и висок стандарт на живот
Отличен за инвестиция:
Локация с постоянно високо търсене
Подходящ за дългосрочен или краткосрочен наем
Панорамна гледка → по-висока наемна и продажна цена
Висока ликвидност и потенциал за поскъпване
Уникални предимства на комплекса:
Целогодишен топъл минерален басейн
Истински SPA център
Пречистена минерална вода (топла и студена), подадена директно към всеки апартамент
Този имот съчетава качество на живот и финансова стойност рядка комбинация на пазара.
Свържете се сега такива имоти не остават дълго на пазара.
Код на обява: 10336
Особености
Тухла
За контакт:
0879308333

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Георги Желязков
+359879308333