Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Галата
185 400 €
362 610.88 лв.

(2 289 €, 4 476.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:12 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 192 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Holding group real estate предлага за продажба тристаен апартамент в района на м-т Зеленика.

Жилището е с функционално разпределение и се състои от просторен дневен тракт, две комфортни спални, широк коридор, баня с тоалетна и красива тераса, предлагаща приятна атмосфера за отдих.

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне.

Към имота е включено паркомясто в цената, както и 140 кв.м идеални части от земята. Сградата е с контролиран достъп, осигуряващ спокойствие и сигурност на живущите.

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.

Код на обявата: 10472
Особености
Тухла
С гараж
С паркинг
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0879422333
Брокер:
Emanuela Todorova
0879 4 22 333
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Галата
Обява: 1c177798677576954

185 400 €
362 610.88 лв.
История на цената
(2 289 €, 4 476.89 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Галата