Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
290 000 €
567 190.70 лв.

(3 053 €, 5 971.15 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:38 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 129 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВНО
HOLDING GROUP Real Estate представя просторен тристаен апартамент с морска панорама в кв. Бриз.
Предлагаме за продажба стилно обзаведен тристаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и престижни райони на гр.Варна - кв.Бриз
В непосредствена близост до: Kaufland, училища, детски градини и др.
Апартаментът се състои от просторна дневна с кухненски бокс, две спални, санитарен възел, тераса с морска панорама.
Изцяло ГАЗИФИЦИРАН с регулиране на температурата във всяка стая.
Мебелите изцяло са дизайнерски от МДФ с естествен фурнир. Климатици висок клас във всички стаи. Кухненското оборудване е изцяло вградено с висок клас ел.уреди на Bosch. Плота в кухнята е от технически камък. Мебелите в банята са изцяло от естествено дърво.
Към имота има маза и възможност за закупуване на самостоятелен ГАРАЖ.
За повече информация и огледи, моля да се обадите на посоченият телефонен номер и да цитирате кода на офертата: 10683.
За контакт:
0879459333
Брокер:
Оксана Давиденко
+359879459333
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Бриз
Обява: 1c177825472022961